Athena Power P1U-5520K ATX Connector 24 (20+4) Pin x 1 P4-12V 4Pin x 1 EPS 12V
Description
Athena Power P1U-5520K ATX Connector 24 (20+4) Pin x 1 P4-12V 4Pin x 1 EPS 12V 8Pin x 1 SATA 15Pin x 2 Molex 4Pin x 4 Floppy 4Pin x 2 PMBus 5Pin x 1 520W Single 1U IPC Power Supplies